505-294-440
Make-up

Podkreśl swoje naturalne piękno

Atrakcyjny wygląd wpływa na pozytywną samoocenę, a tym samym na lepsze samopoczucie. Dobry makijaż pozwala nie tylko tuszować niedoskonałości, jak rownież eksponować zalety różnych typów urody. Współczesnym kobietom daje możliwość podkreślenia indywidualnego charakteru i stylu.

W salonie oferujemy wykonanie makijaży na każdą okazję. :

  • dzienny / biznesowy
  • wieczorowy
  • wieczorowy z kępkami rzęs
  • ślubny

Dzień ślubu to jeden z najbardziej wyjątkowych dni w życiu kobiety. Każda panna młoda pragnie w tym momencie czuć się pięknie a swoim wyglądem wzbudzać zachwyt, zwłaszcza przyszłego męża.

Makijaż jest istotnym elementem ślubnej stylizacji- obok sukni i fryzury stanowi najważniejszą część składową perfekcyjnego wyglądu. To Twój wielki dzień, pozwól nam sprawić byś wyglądała zjawiskowo.

Wieczór to czas, w który śmiało można pozwolić sobie na nutę ekstrawagancji i szaleństwa. Makijaż wieczorowy jest rodzajem makijażu okolicznościowego, który wykonuje się na specjalną okazję.

Nie ma obaw o trwałość makijażu oraz ewentualne poprawki. Do każdego makijażu dostają Panie od nas higieniczne, jednorazowe opakowanie z próbkami podkładu/korektora oraz pomadki.

Nie czekaj!

Przyjdź do nas!

Opinie

Oczami naszych Klientów

Paulina W.

Dziewczyny są świetne w tym fachu, pełna profeska i przy tym świetna lokalizacja!

Paulina W.

Ela P.

Super miejscówka, zawsze wychodzę zadowolona z uśmiechem na twarzy. Dużą zaletą salonu jest dobry gust kosmetyczki, która zawsze fachowo doradzi.

Ela P.

Izabela B.

Bardzo ładny salon w dobrej lokalizacji obok Hali Koszyki. Bardzo miłe panie kosmetolog, pani Zosia perfekcjonistka w każdym calu (u niej byłam na wizycie). To moja pierwsza, ale na pewno nie ostatnia wizyta w tym miejscu 🙂 polecam! 🙂

Izabela B.