505-294-440
Zabiegi Medycyny Estetycznej

Zaufaj naszym profesjonalistom

Zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej są najbardziej popularną i skuteczną metodą redukcji zmarszczek mimicznych. Typowe wskazania do zabiegu: bruzdy poprzeczne czoła, lwia zmarszczka u nasady nosa, ,,kurze łapki”, zmarszczki palacza są możliwe do usunięcia przy pomocy kilku iniekcji bardzo cienką igłą.

Efekt wygładzenia skóry pojawia się po kilku dniach od zabiegu i utrzymuje się kilka miesięcy (4-8). Regularne powtarzanie zabiegu pozwala zapobiec powstaniu głębszych bruzd skóry, działa prewencyjnie. Długotrwała dezaktywacja wybranych mięśni mimicznych może przyczynić się do spłycenia lub likwidacji bruzd utrwalonych.

Kwas hialuronowy jest polisacharydem naturalnie występującym w ludzkiej skórze. Wraz z włóknami kolagenu, elastyny, ceramidami i innymi składnikami substancji międzykomórkowej decyduje o elastyczności skóry. Dzięki swoim właściwościom higroskopijnym utrzymuje właściwy stopień nawilżenia.

Z wiekiem stężenie hialuronianów stopniowo maleje, czego niekorzystnym efektem jest pogorszenie ogólnego stanu skóry, powstawanie zmarszczek i bruzd. Dotyczy to zwłaszcza twarzy, szyi, dekoltu i rąk, czyli miejsc szczególnie wrażliwych na proces fotostarzenia.

Zabieg z osoczem bogatopłytkowym to niezwykle skuteczna metoda poprawiania jakości starzejącej się skóry. Jest dobrą opcją dla osób chcących radykalnej poprawy wyglądu cer zwiotczałych, pomarszczonych. Może być również doskonałą profilaktyką, dla osób chcących zachować dobry wygląd.

Preparat do wstrzyknięć powstaje z własnej krwi a efektem zabiegu jest własny kolagen. Nie ma ryzyka ani odrzutu, ani alergii. Zabieg technicznie jest właściwie zwyczajną mezoterapią iniekcyjną. Ostrzykujemy skórę w miejscu, które chcemy „zmusić” do regeneracji.

Jest to spektakularny zabieg, który stymuluje regenerację skóry na poziomie komórkowym z niwelowaniem zmarszczek i delikatnym liftingiem. Nici PDO mogą być aplikowane niemal na całym ciele, służą zarówno do poprawy struktury skóry twarzy, szyi i dekoltu, jak również biustu, pośladków, brzucha czy nawet nóg.

Zabieg jest szybki, bezpieczny i niemal bezinwazyjny. Wykonane z bio-wchłanialnego materiału nici rozpuszczają się od kilku do kilkunastu miesięcy powodując pozytywne przemiany w obrębie skóry. Efektem jest długotrwałe zagęszczenie skóry, wzrost napięcia, delikatny lifting.

Dr Jarosław Tolwaj

Lekarz Medycyny Estetycznej

Zofia Tolwaj

Właścicielka, Kosmetolog

Hanna Kuś

Stylistka rzęs
Nie czekaj!

Przyjdź do nas!

Opinie

Oczami naszych Klientów

Paulina W.

Dziewczyny są świetne w tym fachu, pełna profeska i przy tym świetna lokalizacja!

Paulina W.

Ela P.

Super miejscówka, zawsze wychodzę zadowolona z uśmiechem na twarzy. Dużą zaletą salonu jest dobry gust kosmetyczki, która zawsze fachowo doradzi.

Ela P.

Izabela B.

Bardzo ładny salon w dobrej lokalizacji obok Hali Koszyki. Bardzo miłe panie kosmetolog, pani Zosia perfekcjonistka w każdym calu (u niej byłam na wizycie). To moja pierwsza, ale na pewno nie ostatnia wizyta w tym miejscu 🙂 polecam! 🙂

Izabela B.