Makijaż permanentny

Technika makijażu permanentnego polega na wprowadzeniu hypoalergicznych barwników mineralnych do zewnętrznych warstw skóry.

Makijaż permanentny ma szeroką gamę zastosowań: od podkreślenia konturu ust, zmiany pełnego koloru ust, podkreślenia zarysu brwi czy wykonania kresek na powiekach, do zabiegów medycznych, takich jak tuszowanie blizn czy przebarwień. Efekt zabiegu widoczny jest przez kilka lat.

W naszym salonie zabiegi mikropigmentacji wykonujemy używając kilku metod indywidualnie dobieranych zgodnie z życzeniem klientki.

Makijaż permanentny brwi można wykonać dwoma metodami:

  1. Metoda piórkowa – MICROBLADING polega na „rysowaniu” pojedynczych włosków w obrębie brwi. Możliwe jest zagęszczanie, formowanie lub pełna rekonstrukcja brwi we wszystkich naturalnych odcieniach. „Włoski” wypigmentowane zachowują swoją subtelność kształtu przez cały okres, jaśniejąc z czasem, aż do zaniku. Zabieg wykonujemy ręcznymi, precyzyjnymi narzędziami – piórkami. Metoda microblading świetnie nadaje się do uzupełniania, poprawiania dawno wykonanych odbarwionych i przebarwionych makijaży brwi.
  2. Metoda cieniowania to równomierne wybarwienie obszaru brwi pigmentem dobranym do karnacji. Zabiegi tego typu wykonujemy mikroprocesorowym aparatem OREADE LASER firmy BioEvolution.
  3. Metoda 3d jest połączeniem obu wyżej opisanych. Sprawdza się zwłaszcza przy rekonstrukcji brwi, u pań pozbawionych włosków.

 

Makijaż Permanentny ust wykonujemy innowacyjną metodą ODED

Pracujemy urządzeniem, które w odróżnieniu do urządzeń innych producentów, opiera się na pracy trzech igieł naprzemiennie wchodzących w skórę. Mniej poraniona skóra lepiej i szybciej się goi, co z kolei wpływa korzystnie na zachowanie pigmentu w skórze i eliminację zabiegów korekcyjnych. 3-igłowa naprzemienna technika implantacji barwnika gwarantuje doskonałą pigmentację. Farba wprowadzana do spokojnej skóry zostaje w niej, dając w krótkim czasie zabiegowym bardzo duże nasycenie kolorem. Gwarantujemy niedostępne innym metodom perfekcyjne wypełnienie warg indywidualnie dobranym pigmentem. Zabieg jest krótszy, bardziej komfortowy. Istnieje możliwość skorzystania ze znieczulenia stomatologicznego całkowicie eliminującego ból w trakcie zabiegu.

Makijaż oczu – kreski na powiekach

Kreski na powiekach to doskonała propozycja dla pań w każdym wieku. Dobrze wykonane będą wyglądać świetnie i zdobić oko. Kształt i grubość dobierana jest indywidualnie, zgodnie z upodobaniami Klientki i budową oczu. Górną kreskę „rysujemy” w linii rzęs, optycznie je zagęszczając,  natomiast kreską dekoracyjną można podkreślić piękno oka lub też lekko skorygować jego kształt.

Przed                                             Po

Przed                                             Po

Zostaw komentarz