Toksyna botulinowa

Zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej (BOTOX) są obecnie najpopularniejszą i najskuteczniejszą metodą redukcji zmarszczek mimicznych. Typowe wskazania do zabiegu: bruzdy poprzeczne czoła, lwia zmarszczka u nasady nosa, tzw. kurze łapki, zmarszczki palacza itp.są możliwe do usunięcia przy pomocy kilku ukłuć bardzo cienką igłą. Lekarz wykonujący zabieg wstrzykuje niewielkie ilości preparatu w mięśnie mimiczne decydujące o powstawaniu zmarszczek i bruzd. Efekt wygładzenia skóry pojawia się po kilku dniach od zabiegu i utrzymuje się kilka miesięcy (4-8). Regularne powtarzanie zabiegu pozwala zapobiec powstaniu głębszych bruzd skóry, działa prewencyjnie. Długotrwała dezaktywacja wybranych mięśni mimicznych może przyczynić się do spłycenia lub likwidacji bruzd utrwalonych. Leczenie botoksem można skojarzyć z zabiegami augmentacyjnymi czyli użyć usieciowanego kwasu hialuronowego do wypełnienia głębszych zmian.

Toksyna botulinowa od sprawdzonych producentów

W Salonie Urody So Pretty stosowane są wyłącznie oryginalne preparaty toksyny botulinowej:

BOTOX – ALLERGAN –  prod. USA: toksyna botulinowa typu A do wstrzykiwań wyprodukowana przez amerykańską firmę Allergan, która dostarcza mieszkańcom ponad stu krajów świata nowoczesne możliwości leczenia oraz redukowania objawów starzenia.

AZZALURE – GALDERMA – prod. NIEMCY: Galderma to działający od niemal trzydziestu lat lider przemysłu dermatologicznego produkujący m.in. toksynę botulinową typu A do wstrzykiwań.

Zapraszamy na konsultacje i zabiegi. Zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej są bezpieczne, mało inwazyjne. Nie zdażają się poważne powikłania. Zabieg trwa kilkanaście minut i przeprowadzany jest przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej w Salonie Urody SO PRETTY znajdującym się przy ulicy Koszykowej 59/25 w Warszawie.

Zostaw komentarz